Startseite » Lifestyle » Yilbasi 2015 Mesajlari

Yilbasi 2015 Mesajlari

yeni-yil-tuerkiye-2015Nur noch wenige Tage bis 2015 und schon beginnt ein neues Jahr. Viele Menschen nehmen sich Einiges vor im neuen Jahr, z.B. mehr Zeit mit Familie & Freunden zu verbringen oder mal öfter alte Bekannte anzurufen. Die erste gute Tat für das neue Jahr 2015 kann eine nette Nachricht sein. Deswegen haben wir für Euch die besten Neujahressprüche und Glückwunschkarten ausgesucht. Auch für deutsche Mitbürger eine super Idee, die eigenen türkischstämmigen Freunde und Bekannte mit türkischen Texten zu überraschen!

 

Yeni Yıl Mesajları 2015

  • 2015 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!
  • Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2015 yılı da böyle olsun, hep güzel olsun. Nice Yıllara!
  • Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2015 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. MUTLU YILLAR!
  • Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. 2015 de tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim!
  • 2015 yılının sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.
  • Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama, yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni Yılın Kutlu Olsun!
  • Her yeniyıl bir başka güzel.. 2015 yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.
  • Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir 2015 yılı diliyorum!
  • 2015 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2014 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle!
  • 2015 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Yeni Yil Resimli Mesaj 2015

Türkische Silvestersprüche (yilbasi mesajlari) sind emotional und beinhalten in der Regel Wünsche für eine gute Gesundheit, mehr Liebe, viel Erfolg und gutes Einkommen sowie natürlich ein langes Leben. Im Zeitalter von Smartphones sind insbesondere digitale Glückwunschkarten (yeni yıl resimli mesajları) sehr beliebt. AY-YILDIZ.com wünsch allen ein frohes neues Jahr 2015 – yeni yiliniz kutlu olsun!

1 Stern2 Sterne3 Sterne4 Sterne5 Sterne 5,00 von 5 Punkten, basierend auf 5 abgegebenen Stimme(n).
Loading...

Bisherige Kommentare - und was denkst Du?

Kommentare

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.Benötigte Felder sind markiert *

*